Co łączy pole golfowe z firmą VINGBERG?

Niewątpliwie stwarza idealne warunki do wyjątkowego relaksu w otoczeniu Natury. Jest to również miejsce, gdzie z łatwością można nabrać dystansu do otaczającego nas świata, oderwania się od rzeczywistości i zgiełku miejskiego. Łąki, lasy, jeziora, morze i świeże powietrze – wszystko to daje w połączeniu z odrobiną adrenaliny niesamowitą możliwość regeneracji.

Kilka ciekawostek o grze w golfa:

  • w czasie zamachu golfowego, który trwa ok. 2 sekund pracują aż 134 mięśnie
  • przeciętna rozgrywka trwa ok. 5 godzin, a podczas niej gracz odbywa 5-kilometrowy spacer na świeżym powietrzu
  • „hole-in-one” to trafienie do dołka za pierwszym razem. Zdarza się to tak rzadko, że nagrody za ten wyczyn osiągają zawrotnych sum – nawet w milionach dolarów!
  • najbardziej „nieziemskie” uderzenie miało miejsce w 1974 roku…. na Księżycu!

Na szczęście my nie musimy wybierać się na Księżyc, aby skorzystać z zalet tego sportu. O wiele bliżej znajdziemy jedno z dwudziestu pól golfowych w Polsce. Dla porównania w Szwecji jest ich aż 463, a w całej Europie niemal 7 000!

Do najpiękniejszych pól klasy mistrzowskiej w naszym kraju należy z pewnością malowniczo położone wśród Jurajskich Parków Krajobrazowych pole golfowe Krakow Valley Golf & Country Club. Do dyspozycji gości jest tutaj również strzelnica, stadnina koni oraz hotel. Dla tych, którzy nie mieli jeszcze możliwości zagrać w golfa, pierwsze kroki ułatwi otwarta dla wszystkich niezależnie od wieku i umiejętności, Akademia Golfa.

Pole golfowe w Krakowie to również jedno z niewielu miejsc, gdzie można dotknąć aksamitnej w dotyku fińskiej sosny ThermoWood. Przebywając na polu golfowym w Krakowie nie sposób bowiem nie zauważyć naszego ekskluzywnego zestawu SPA z sauną SCANDIT i balią kąpielową Kirami.

Gorąco zachęcamy do wizyty w tym magicznym zakątku!

Więcej zdjęć poniżej:

Krakow Valley Golf & Country Club

Paczółtowice 328, 32-063 Krzeszowice

Godziny otwarcia: 09:00 – 19:00

Ekspozycja zestawu do 31.10.2019 r.

Kontakt z działem handlowym:

 514-978-805 lub biuro@vingberg.pl

Napisz do nas

Zgoda RODO