SCANDIT – Ekskluzywny relaks w Twoim Ogrodzie

Sauna zewnętrzna SCANDIT dedykowana jest najbardziej wymagającym użytkownikom, ceniącym nowoczesne wykończenie i minimalizm formy wkomponowany w otwartą, nasiąkniętą wolnością przestrzeń.

SCANDIT to ekskluzywny i wielofunkcyjny projekt z modułową strukturą, która może być wkomponowana w przestrzeń, gdzie ważna jest nieskomplikowana instalacja i możliwość natychmiastowego użytku.

Wybraliśmy materiały najlepszej jakości i połączyliśmy je w sposób, który nadaje naszej saunie wyjątkowego charakteru.

Wyposażenie saun SCANDIT

Piec HUUM HIVE

Piec HUUM HIVE to idealny wybór do nowoczesnych konstrukcji. Czysty skandynawski design grzejnika to prawdziwa perła wśród saun. Stworzone na tysiącletnich tradycjach w połączeniu ze współczesnym nordyckim wzornictwem grzejniki HUUM zapewniają wyjątkowe doznania w saunie. Pierwsze spojrzenie na piec HUUM powie Ci, że to coś wyjątkowego. Nie tylko zadziwiający wygląd, ale także jakość użytych materiałów. Są eleganckie, trwałe i ekonomiczne. Zostały starannie zaprojektowane, aby szybko się nagrzewały, dłużej pozostawały gorące i dawały więcej pary. W 2015 roku marka HUUM została nagrodzona w konkursie RED DOT 21 AWARD.

Piec Huum zastosowany w saunie nowoczesnej
Nowoczesna sauna ogrodowa SCANDIT

Sterownik

Sterownik do pieca HUUM UKU + APP to konsola, która łączy w sobie łatwość użytkowania oraz bezpieczeństwo, a także stylowy wygląd i wygodę. Sterownik posiada funkcję zabezpieczenia przed przegrzaniem pieca oraz blokadę rodzicielską i czujnik drzwi (automatycznie po otwarciu drzwi kontroler wyłącza piec). Kontroler UKU współdziała z aplikacją mobilną, dzięki czemu można włączyć saunę, będąc poza domem. Jest to bardzo innowacyjne, nowoczesne i komfortowe rozwiązanie.

Wnętrze sauny nowoczesnej, sterownik do pieca Huum
Nowoczesna sauna Scandit -aplikacja do sterowania piecem HUUM

System światłoterapii RUBEN DESIGN

O tym dlaczego światło jest tak ważne, wiedzieli już w starożytności, dlatego obecnie terapia kolorami staje się ważnym kierunkiem w branży wellness. Otaczamy się kolorami na co dzień, a one oddziałują nie tylko na naszą psychikę, ale również na ciało. W strefie sauny Scandit zastosowaliśmy system światłoterapii RUBEN DESIGN składający się z profesjonalnych taśm LED Foryard + pilot DreamLight + BlueTooth.

Panele z ThermoWood i oświetlenie Ruben Design
Panele ławkowe, oświetlenie Ruben Design i akcesoria

Drewniane panele Karava we wnętrzu

Kallio Groove to najnowszy opracowany przez Karava profil płyt. Panel tworzy niezwykłe efekty wizualne w saunie i pomieszczeniu relaksu. Oświetlenie zostało zaprojektowane tak, aby efekt był jeszcze bardziej imponujący. To idealny przykład połączenia najwyższej próby designu i jakości wykończenia. Panele Karava są produkowane ręcznie przy użyciu własnych materiałów najwyższej jakości.

Sauna zewnętrzna firmy VINGBERG- panele z Thermowood
Wyposażenie sauny nowoczesnej- panele z Thermowood

Prysznic – Scandit 20

Tu innowacja łączy się z eleganckim wzornictwem oraz wysokim poziomem funkcjonalności. Podtynkowy system natryskowy GROHE GrohthermSmartControl 310 Active Cube to nasz wybór wysokiego komfortu kąpieli. Składa się z prysznica ręcznego z wężem i deszczownicy na ramieniu, dwóch elementów podtynkowych oraz innowacyjnej baterii GROHE SmartControl, zatem jest kompletnym rozwiązaniem dla prysznica w Saunie Scandit.

Wyposażenie sauny nowoczesnej- natrysk
Sauna nowoczesna, wnętrze. Podtynkowy system prysznicowy

Dedykowane fotele Relax – Scandit 20

Po sesji w saunie ciesz się odpoczynkiem w wyjątkowych fotelach, które zaprojektowaliśmy w oparciu o najnowsze trendy, tak aby zapewnić wygodny kontakt ciała z powierzchnią leżaka. Dzięki temu napięte mięśnie kręgosłupa i szyi są odprężone i lepiej stymulowane. Fotele wykonaliśmy z osiki bezsęcznej, która jest wyjątkowo trwała i odporna na wymagające warunki panujące w saunie. Ergonomiczny kształt leżaka sprawia, że leżenie na nim potęguje przyjemność korzystania z sauny.

Sauna nowoczesna - wnętrze z najwyższej jakości materiałów
Sauna nowoczesna- pomieszczenie relaksu z wygodnymi fotelami

Przeszklenia

Zastosowanie dużych okien i drzwi szklanych w naszej saunie daje wrażenie jaśniejszej i większej przestrzeni. Wszystkie przeszklenia zostały zaprojektowane indywidualnie, aby stworzyć integralną całość z resztą i nadać całej konstrukcji niepowtarzalny, nowoczesny wygląd. Ramy okien wykonane są z litej sosny, a tafle szklane to hartowane i bezpieczne szkło wykonane ze szkła laminowanego, powstającego w wyniku sklejenia kilku warstw szkła.

Elewacja z ThermoWood - Sauna nowoczesna SCANDIT
Pomieszczenie saunowe nowoczesnej sauny zewnętrznej