SCANDIT – Ekskluzywny relaks w Twoim Ogrodzie

Sauna zewnętrzna SCANDIT dedykowana jest najbardziej wymagającym użytkownikom, ceniącym nowoczesne wykończenie i minimalizm formy wkomponowany w otwartą, nasiąkniętą wolnością przestrzeń.

SCANDIT to ekskluzywny i wielofunkcyjny projekt z modułową strukturą, która może być wkomponowana w przestrzeń, gdzie ważna jest nieskomplikowana instalacja i możliwość natychmiastowego użytku.

Wybraliśmy materiały najlepszej jakości i połączyliśmy je w sposób, który nadaje naszej saunie wyjątkowego charakteru.

KATALOG SAUNY NOWOCZESNE

Wyposażenie saun SCANDIT

Piec HUUM


Piec HUUM to idealny wybór do nowoczesnych konstrukcji. Czysty skandynawski design grzejnika to prawdziwa perła wśród saun. Stworzone na tysiącletnich tradycjach w połączeniu ze współczesnym nordyckim wzornictwem grzejniki HUUM zapewniają wyjątkowe doznania w saunie. Pierwsze spojrzenie na piec HUUM powie Ci, że to coś wyjątkowego. Nie tylko zadziwiający wygląd, ale także jakość użytych materiałów. Są eleganckie, trwałe i ekonomiczne. Zostały starannie zaprojektowane, aby szybko się nagrzewały, dłużej pozostawały gorące i dawały więcej pary. W 2015 roku marka HUUM została nagrodzona w konkursie RED DOT 21 AWARD.

Sterownik


Sterownik do pieca HUUM UKU + APP to konsola, która łączy w sobie łatwość użytkowania oraz bezpieczeństwo, a także stylowy wygląd i wygodę. Sterownik posiada funkcję zabezpieczenia przed przegrzaniem pieca oraz blokadę rodzicielską i czujnik drzwi (automatycznie po otwarciu drzwi kontroler wyłącza piec). Kontroler UKU współdziała z aplikacją mobilną, dzięki czemu można włączyć saunę, będąc poza domem. Jest to bardzo innowacyjne, nowoczesne i komfortowe rozwiązanie.

System światłoterapii RUBEN DESIGN


O tym dlaczego światło jest tak ważne, wiedzieli już w starożytności, dlatego obecnie terapia kolorami staje się ważnym kierunkiem w branży wellness. Otaczamy się kolorami na co dzień, a one oddziałują nie tylko na naszą psychikę, ale również na ciało. W strefie sauny Scandit zastosowaliśmy system światłoterapii RUBEN DESIGN składający się z profesjonalnych taśm LED Foryard + pilot DreamLight + BlueTooth.

Drewniane panele Karava we wnętrzu


Kallio Groove to najnowszy opracowany przez Karava profil płyt. Panel tworzy niezwykłe efekty wizualne w saunie i pomieszczeniu relaksu. Oświetlenie zostało zaprojektowane tak, aby efekt był jeszcze bardziej imponujący. To idealny przykład połączenia najwyższej próby designu i jakości wykończenia. Panele Karava są produkowane ręcznie przy użyciu własnych materiałów najwyższej jakości.

Przeszklenia


Zastosowanie dużych okien i drzwi szklanych w naszej saunie daje wrażenie jaśniejszej i większej przestrzeni. Wszystkie przeszklenia zostały zaprojektowane indywidualnie, aby stworzyć integralną całość z resztą i nadać całej konstrukcji niepowtarzalny, nowoczesny wygląd. Ramy okien wykonane są z litej sosny, a tafle szklane to hartowane i bezpieczne szkło wykonane ze szkła laminowanego, powstającego w wyniku sklejenia kilku warstw szkła.

Modele saun nowoczesnych: