Sauny nowoczesne2019-08-06T13:16:26+02:00

Sauna ogrodowa SCANDIT

Witamy w świecie nowoczesnej i ponadczasowej architektury. SCANDIT to ekskluzywny i wielofunkcyjny projekt z modułową strukturą, która może być wkomponowana w przestrzeń, gdzie ważna jest nieskomplikowana instalacja i możliwość natychmiastowego użytku.

Projekt oparty jest na trzech filarach: funkcjonalności, nowoczesnym wzornictwie i technologii bliskiej naturze. Wybraliśmy materiały najlepszej jakości i połączyliśmy je w sposób, który nadaje naszej saunie wyjątkowego charakteru.

Sauna zewnętrzna SCANDIT dedykowana jest najbardziej wymagającym użytkownikom, ceniącym nowoczesne wykończenie i minimalizm formy wkomponowany w otwartą, nasiąkniętą wolnością przestrzeń.

Wyposażenie

Piec HUUM HIVE

Piec HUUM HIVE to idealny wybór do nowoczesnych konstrukcji. Czysty skandynawski design grzejnika to prawdziwa perła wśród saun. Zbudowane na tysiącletnich tradycjach, w połączeniu ze współczesnym nordyckim wzornictwem, grzejniki HUUM zapewniają wyjątkowe doznania w saunie. Pierwsze spojrzenie na piec HUUM powie Ci, że to coś wyjątkowego. Nie tylko zadziwiający wygląd, ale także jakość użytych materiałów. Są eleganckie, trwałe i ekonomiczne. Zostały starannie zaprojektowane, aby szybko się nagrzewały, dłużej pozostawały gorące i dawały więcej pary. W 2015 roku marka HUUM została nagrodzona w konkursie RED DOT 21 AWARD.

Piec Huum zastosowany w saunie nowoczesnej
Nowoczesna sauna ogrodowa SCANDIT

Sterownik

Sterownik do pieca HUUM UKU + APP to konsola, która łączy w sobie łatwość użytkowania oraz bezpieczeństwo, a także stylowy wygląd i wygodę. Sterownik ten posiada funkcję zabezpieczenia przed przegrzaniem pieca oraz blokadę rodzicielską i czujnik drzwi (automatycznie po otwarciu drzwi kontroler wyłącza piec). Kontroler UKU współdziała z aplikacją mobilną, dzięki czemu można włączyć saunę, będąc poza domem. Jest to bardzo innowacyjne, nowoczesne i komfortowe rozwiązanie.

Wnętrze sauny nowoczesnej, sterownik do pieca Huum
Nowoczesna sauna Scandit -aplikacja do sterowania piecem HUUM

System światłoterapii RUBEN DESIGN

O tym dlaczego światło jest tak ważne wiedzieli już w starożytności, dlatego obecnie terapia kolorami staje się ważnym kierunkiem w branży wellness. Otaczamy się kolorami na co dzień, a one oddziałują nie tylko na naszą psychikę ale również na ciało. W strefie sauny Scandit zastosowaliśmy system światłoterapii RUBEN DESIGN składający się z profesjonalnych taśm LED Foryard + pilot DreamLight + BlueTooth.

Panele z ThermoWood i oświetlenie Ruben Design
Panele ławkowe, oświetlenie Ruben Design i akcesoria

Drewniane panele Karava we wnętrzu

Kallio Groove to najnowszy opracowany przez Karava profil płyt. Panel tworzy niebywałe efekty wizualne w saunie i pomieszczeniu relaksu. Oświetlenie zostało zaprojektowane, aby efekt był jeszcze bardziej imponujący. To idealny przykład połączenia najwyższej próby designu i jakości wykończenia. Panele Karava są produkowane ręcznie przy użyciu własnych materiałów najwyższej jakości.

Sauna zewnętrzna firmy VINGBERG- panele z Thermowood
Wyposażenie sauny nowoczesnej- panele z Thermowood

Prysznic

Tu innowacja łączy się z eleganckim wzornictwem oraz wysokim poziomem funkcjonalności. Podtynkowy system natryskowy GROHE GrohthermSmartControl 310 Active Cube to nasz wybór wysokiego komfortu kąpieli. Składa się z prysznica ręcznego z wężem i deszczownicy na ramieniu, dwóch elementów podtynkowych oraz innowacyjnej baterii GROHE SmartControl, zatem jest kompletnym rozwiązaniem dla prysznica w Saunie Scandit.

Wyposażenie sauny nowoczesnej- natrysk
Sauna nowoczesna, wnętrze. Podtynkowy system prysznicowy

Dedykowane fotele Relax

Ciesz się odpoczynkiem na fotelach Relax po sesji w saunie. Zaprojektowane zostały w oparciu o najnowsze trendy, tak aby zapewnić wygodny kontakt ciała z powierzchnią leżaka. Dzięki temu napięte mięśnie kręgosłupa i szyi są odprężone i lepiej stymulowane. Wykonane zostały z osiki bezsęcznej, która jest wyjątkowo trwała i odporna na wymagające warunki panujące w saunie. Ergonomiczny kształt leżaka sprawia, że leżenie na nim potęguje przyjemność korzystania z sauny.

Sauna nowoczesna - wnętrze z najwyższej jakości materiałów
Sauna nowoczesna- pomieszczenie relaksu z wygodnymi fotelami

Przeszklenia

Zastosowanie dużych okien i drzwi szklanych w naszej saunie daje wrażenie jaśniejszej i większej przestrzeni. Wszystkie przeszklenia zostały zaprojektowane indywidualnie aby stworzyć integralną całość z resztą i nadać całej konstrukcji niepowtarzalny i nowoczesny wygląd. Ramy okien wykonane są z litej sosny, a tafle szklane to hartowane i bezpieczne szkło, wykonane ze szkła laminowanego, powstającego w wyniku sklejenia kilku warstw szkła.

Elewacja z ThermoWood - Sauna nowoczesna SCANDIT
Pomieszczenie saunowe nowoczesnej sauny zewnętrznej
pixel