Wanny SPA Nordic z hydromasażem

Nordic Hot Tubs to jeden z najbardziej uznanych na świecie producentów wanien SPA z USA. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ogromnej wiedzy oferują wanny nie tylko proste w obsłudze, ale przy tym o bardzo wysokiej jakości, wykorzystując najlepsze dostępne materiały na rynku europejskim i amerykańskim. Kąpiel w wannie Nordic Hot Tub zyskuje kompletnie nowy wymiar – głęboko odprężającego, relaksującego rytuału.

Kąpiel w terapeutycznych wannach Nordic dostarcza niezapomnianych wrażeń, a jednocześnie gwarantuje wszystkie korzyści, jakie daje hydromasaż, z zachowaniem wysokiej wydajności oraz niskiego zużycia energii.

 

 

Czym wyróżniają się WANNY NORDIC ?

 • DTS

  Dual Therapy System (DTS) to nowatorskie rozwiązanie, łączące korzyści masażu strumieniem wody z dysz o dużym przepływie z wirowym ruchem wody. Podczas kąpieli w wannie Nordic zostajemy poddani jednoczesnemu masażowi zarówno z przodu, jak i z tyłu, co zapewnia najprzyjemniejszą kąpiel. Masaż strumieniowy w połączeniu z ciepłą, poruszającą się wodą łagodzi napięcie mięśni i wprowadza całe ciało w stan odprężenia.

 • WKŁAD

  Wkład wanny wykonany jest z tworzywa HDPE. To polietylen o dużej gęstości, co oznacza, że jest bardziej odporny i trwały w różnych warunkach i temperaturach. Jest również biodegradowalny i łatwy w recyclingu. Wkład wyróżnia się też doskonałą i miękką teksturą oraz łatwością w utrzymaniu w czystości. Wysoka jakość i wytrzymałość tworzywa HDPE daje gwarancję długiej żywotności wanny.

 • DYSZE

  Dysze masujące Nordic Star wykonane są ze stali nierdzewnej i zostały tak zaprojektowane, aby maksymalnie zoptymalizować przepływ i ciśnienie wody, a tym samym zapewnić w pełni regulowany masaż ciepłą wodą. Wykorzystując różne rozmiary dysz, oferujemy wyjątkową terapię masażu w każdej pozycji. Dysze Nordic Star można łatwo regulować, aby je dostosować do indywidualnej terapii.

 • IZOLACJA

  Do izolacji wanien Nordic została użyta pianka o zamkniętych komórkach gęstości, posiadająca najlepsze parametry izolacji, a także wytrzymałości materiału. Pozwala ona na znaczne obniżenie strat ciepła, a co za tym idzie utrzymanie wody w stałej temperaturze, bez konieczności ciągłego dogrzewania. Przyczynia się to zmniejszenia kosztów eksploatacji.

 • PROSTA OBSŁUGA

  Kiedy myślisz o kąpieli w wannie z hydromasażem pierwszym słowem jakie przychodzi Ci do głowy jest relaks. Po co więc tworzyć coś, co powinno być relaksujące, złożone i stresujące? W wannach Nordic postawiono na łatwość w użytkowaniu i zrezygnowano z elementów, które często w codziennym użytkowaniu mogą stać się problematyczne.

 • HIGIENA

  Najważniejszą kwestią, o którą należy zadbać to utrzymanie wody w czystości poprzez stosowanie filtra i odpowiednich środków służących utrzymaniu jakości wody. Zalecamy środki biologicznie oraz system ozonowania i sterylizacji UV-C oferowane przez producenta. Dzięki ich zastosowaniu woda w wannie nie będzie wymagać tak intensywnego chlorowania, jak to ma miejsce zazwyczaj.

Napisz do nas

Zgoda RODO