Kochani!

Kolejny raz wspieramy zawodników, oferując im regenerację po biegu. Tym razem jest to III Edycja Ultramaratonu Jaga-Kora, która odbędzie się 25 maja 2019r. Zapraszamy do urokliwego Beskidu Niskiego, gdzie na dzikich trasach czeka Was prawdziwa górska przygoda!

Bazą zawodów jest malowniczy Rymanów Zdrój, perła Uzdrowisk Karpackich. Biegacze będą rywalizować na czterech dystansach: 105km/70km/40km/17km. Trasy w większości prowadzą legendarnym szlakiem kurierów beskidzkich. Nazwa biegu nawiązuje do historycznych kryptonimów trasy, jakimi była określana. ”Jaga-Kora” to historyczny szlak z czasów II wojny światowej, biegnący terenami Beskidu Niskiego, przemierzany przez legendarnych kurierów takich jak Jan Łożański. Trasa „Jaga” działała od wiosny 1940 r. do połowy 1942 r., kiedy to nastąpiła jej reorganizacja. Zamieniono ją na trasę sztafetową o kryptonimie „Kora” i pod taką nazwą funkcjonowała do końca wojny. Wiedzie ona przez Rymanów Zdrój, Wołtuszową, Wisłoczek, Jawornik, Polany, Surowicze, Wole Niżną i Jasiel.

Na mecie w Rymanowie Zdroju będzie czekała na Was Strefa Relaksu VINGBERG. Zapewnimy Wam zasłużoną regenerację w naszej saunie i balii ogrodowej!

Więcej informacji na: www.jaga-kora.com

ZAPRASZAMY!

Ruska bania i sauna z Thermowwod firmy Vingberg

Zobaczcie które z naszych produktów czekają na Was w Rymanowie Zdroju !

AKKA #280

Akka #280 to najbardziej lubiany przez Klientów model z kolekcji beczek. Dostępna jest w wykończeniu z ThermoWood®. Beczka o długości 2,8 m pozwala na swobodne korzystanie z niej 4 osób. Jest złożona z pomieszczenia saunowego i tarasu zewnętrznego z wygodnymi ławeczkami. Dzięki zgrabnej i niewielkiej bryle doskonale sprawdza się zarówno w małych ogrodach jak i otwartych przestrzeniach. Zaprojektowana została w oparciu o tradycyjny, fiński design tak aby doskonale prezentować się w naturalnym otoczeniu.

Balia zewnętrzna z ThermoWood

Norra #185

Balia Norra #185 została wykonana z ThermoWood®, dzięki czemu posiada większą odporność na warunki atmosferyczne, jak również odznacza się lepszą szczelnością w porównaniu do tych wykonanych z naturalnych desek. Wyposażona jest w piec zewnętrzny wykonany z marine aluminium. Ławki pozwalają na swobodny wypoczynek od 6 do 8 osób jednocześnie. Do jej instalacji potrzeba niewielkiej przestrzeni, idealnie wkomponuje się w przydomowy taras, ogród czy otwartą przestrzeń.