Krakow Valley Golf & Country Club – liczące 6518 metrów długości i 80 hektarów powierzchni profesjonalne pole golfowe zostało zaprojektowane przez znanego kalifornijskiego architekta Ronalda Freama. Wyjątkowe umiejscowienie wkomponowane w jurajski krajobraz i unikalne ukształtowanie terenu zachwyca nie tylko miłośników golfa.

Pole golfowe Krakow Valley Golf & Country Club - panorama

Wizyta w tym niezwykłym miejscu to także świetna okazja, aby na żywo zobaczyć komplet ogrodowy firmy Vingberg i przekonać się się o jego wyjątkowości. Wykonany z najwyżej jakości fińskiej sosny termowanej zestaw Akka Comfort składa się z tradycyjnej sauny w kształcie beczki Akka #280, balii ogrodowej Norra #185, tarasu z ThermoWood® o powierzchni 16 m2 oraz zestawu akcesoriów.

Drewniana balia Vingberg napełniona wodą na tle zachodzącego słońca

Zestaw ogrodowy Akka Comfort to produkt z najwyżej półki. Zastosowanie skandynawskiego termowanego drewna ThermoWood® gwarantuje nie tylko piękne i eleganckie wykończenie, ale także wyjątkową trwałość, odporność na czynniki zewnętrze i stabilność wymiarową.

Komplet Akka Comfort idealnie wkomponuje się w otwartą przestrzeń w dowolnym miejscu w ogrodzie. Sauna i balia przeznaczone są do całorocznego użytkowania, dzięki czemu zawsze, bez względu na pogodę możesz korzystać ze swojej prywatnej oazy relaksu. Jeżeli marzysz o własnym przydomowym kompleksie SPA, to nasza propozycja z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Na zestaw Akka Comfort składają się :

sauna Akka #280 z piecem;

balia ogrodowa Norra #185 z piecem;

– taras z oświetleniem;

– komplet akcesoriów do sauny i balii.

Zestaw ogrodowy Akka Comfort Vingberg

Więcej zdjęć poniżej:

Krakow Valley Golf & Country Club

Paczółtowice 328, 32-063 Krzeszowice

Godziny otwarcia: 09:00 – 19:00

Ekspozycja zestawu do 31.10.2019 r.

Kontakt z działem handlowym:

513-199-608 lub artur.rabada@vingberg.pl