Zestaw Akka Comfort – nowa ekspozycja w Krakow Valley Golf & Country Club

Krakow Valley Golf & Country Club – liczące 6518 metrów długości i 80 hektarów powierzchni profesjonalne pole golfowe zostało zaprojektowane przez znanego kalifornijskiego architekta Ronalda Freama. Wyjątkowe umiejscowienie wkomponowane w jurajski krajobraz i unikalne ukształtowanie terenu zachwyca nie tylko miłośników golfa.

pole golfowe krakow 800x533 1

Wizyta w tym niezwykłym miejscu to także świetna okazja, aby na żywo zobaczyć komplet ogrodowy firmy Vingberg i przekonać się się o jego wyjątkowości. Wykonany z najwyżej jakości fińskiej sosny termowanej zestaw Akka Comfort składa się z tradycyjnej sauny w kształcie beczki Akka #280, balii ogrodowej Norra #185, tarasu z ThermoWood® o powierzchni 16 m2 oraz zestawu akcesoriów.

kapiel w balii krakow 800x495 1

Zestaw ogrodowy Akka Comfort to produkt z najwyżej półki. Zastosowanie skandynawskiego termowanego drewna ThermoWood® gwarantuje nie tylko piękne i eleganckie wykończenie, ale także wyjątkową trwałość, odporność na czynniki zewnętrze i stabilność wymiarową.

Komplet Akka Comfort idealnie wkomponuje się w otwartą przestrzeń w dowolnym miejscu w ogrodzie. Sauna i balia przeznaczone są do całorocznego użytkowania, dzięki czemu zawsze, bez względu na pogodę możesz korzystać ze swojej prywatnej oazy relaksu. Jeżeli marzysz o własnym przydomowym kompleksie SPA, to nasza propozycja z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Na zestaw Akka Comfort składają  się : 

  • taras z oświetleniem;
  • komplet akcesoriów do sauny i balii.

Więcej zdjęć poniżej:

Krakow Valley Golf & Country Club

Paczółtowice 328, 32-063 Krzeszowice

Godziny otwarcia: 09:00 – 19:00

Ekspozycja zestawu do 31.10.2019 r.

Kontakt z działem handlowym:

 514-978-805 lub biuro@vingberg.pl

Napisz do nas

Zgoda RODO