SCANDIT – pełna odsłona w Sztokholmie!

Jak wszyscy z pewnością wiemy, skandynawski styl charakteryzuje się prostotą, funkcjonalnością i komfortem w użytkowaniu. Dlatego od lat znajduje uznanie na całym świecie.

scandit sztokholm

Poszukując najlepszych rozwiązań projektowych i aranżacyjnych, warto wybrać się wprost do serca skandynawskiej kultury – Sztokholmu, gdzie niebawem w jednym miejscu można będzie zobaczyć niesamowite przedmioty, elementy wystroju wnętrz, jak i samą architekturę. Spotkamy tam wiele rozwiązań stworzonych przez najlepszych skandynawskich architektów i projektantów.

Targi to również forum doświadczeń, trendy i inspiracje z całego świata, a także idealne miejsce do zaprezentowania naszego nowego ekskluzywnego projektu, stworzonego z myślą o najbardziej wymagających klientach – SCANDIT.

SCANDIT to efekt niemal dwuletniej pracy i zaangażowania zespołu Vingberg. Prezentowany model pełni funkcję sauny, ale jego założeniem jest elastyczność i możliwość dostosowania do własnych potrzeb. Może pełnić funkcję nie tylko strefy relaksu, ale również domku letniskowego lub własnego biura w otoczeniu natury.

Spotkajmy się w mieście tysięcy wysp na największych skandynawskich targach Home & Living!

Hem, Villa & Bostadsrätt​ 11-14 październik 2018, Sztokholm.

Napisz do nas

Zgoda RODO