Poszukujesz inspiracji do swojego ogrodu? Ekspozycja w Garden Pro

Zapraszamy Was do unikalnego i interesującego miejsca, promującego zarówno ogrodnictwo jak i nowoczesny design oraz kompleksowe wyposażenie ogrodów. Showspace i ogród pokazowy Garden Pro w Krakowie powstał z pasji do ogrodów, na fundamencie architektury i aranżacji wnętrz. Firma Garden Pro to zespół ludzi z pasją, którzy na co dzień doradzają i pomagają w doborze wyposażenia ogrodów.

Znajdziecie tam ciekawe rozwiązania najlepszych światowych marek. Od produktów bardzo użytkowych po niemal artystyczne dzieła sztuki oraz szeroki asortyment roślin ogrodowych z całego świata.

To również miejsce  wydarzeń, warsztatów i darmowych porad projektantów ogrodów, gdzie na żywo można przetestować oferowane produkty, zanim zdecydujemy się na ich zakup. Jeżeli szukasz inspiracji lub chcesz ciekawie spędzić wolny czas zapraszamy do Garden Pro!

Garden Pro ogrod

Wśród ciekawych rozwiązań ogrodowych znajduje się również nasz zestaw ekspozycyjny Akka Comfort z sauną, balią i podestem. Możecie sprawdzić na żywo jakość wykonania, dotknąć aksamitnego drewna termowanego i poczuć jego niezwykły zapach!

Sauna i balia w zestawie ogrodowym- firmy VINGBERG

Zestaw ogrodowy Akka Comfort inspirowany tradycyjnymi fińskimi projektami wykonany jest  z najlepszej jakości drewna ThermoWood. Tworząc nasze produkty mamy na uwadze nie tylko ich estetyczny wygląd, praktyczność i precyzyjne wykonanie ale przede wszystkim, poprzez wybór odpowiedniego drewna, trwałość, odporność oraz stabilność wymiarową. Przydomowy kompleks SPA doskonale komponuje się z otwartą przestrzenią ogrodu tworząc oazę relaksu zaprojektowaną w trosce o zdrowie, dobre samopoczucie i piękne ciało!

Na zestaw Akka Comfort składają  się : 

Garden Pro
ul. Zbrojarzy 14, Kraków

Godziny otwarcia:
pon: 8.00-17:00
wt: 8.00-17:00
śr: 8.00-18:00
czw: 8.00-17:00
pt: 8.00-18:00
sob: 8.00-14:00

Kontakt z działem handlowym:
 514-978-802 lub biuro@vingberg.pl

Napisz do nas

Zgoda RODO