Już niebawem, 23 lutego 2019, rusza I edycja Łemkowyna Winter Trail, zimowa odsłona cieszącego się wielką popularnością wśród zawodników biegu górskiego Łemkowyna Ultra–Trail®. Kolejny raz wspieramy biegaczy i również tym razem zadbamy o ich regenerację na mecie. Poznajcie Beskid Niski w wyjątkowej zimowej scenerii…

Bazą zawodów jest jedno z najstarszych polskich uzdrowisk – Iwonicz-Zdrój. Niespodzianką będą na pewno zupełnie nowe, wyznaczone przez organizatorów trasy dzięki, którym uczestnicy niewątpliwie zachwycą się magicznym krajobrazem otulonym o tej porze roku śnieżnobiałym puchem.

Zimowy krajobraz Iwonicza Zdroju

Start i meta zlokalizowane są na Placu Dietla – w samym sercu Iwonicza-Zdroju. Biegacze będą rywalizować na dwóch trasach. Dłuższa z nich, licząca 41 km i wiodąca przez wzgórze Przymiarki, z którego rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na Beskid Niski i gdzie przy dobrej widoczności można podziwiać widok na Tatry!

Zimowy Krajobraz uzdrowiska trasa Łemkowyna Ultra Trail

Kolejny punkt zawodów to Rymanów-Zdrój. Ta urokliwa miejscowość uzdrowiskowa słynie z wód mineralnych i szczególnych walorów przyrodoleczniczych klimatu wykazującego cechy klimatu górskiego, ale również dzięki znacznej zawartości jodu – klimatu morskiego. Na trasie znajduje się także znana z jesiennej edycji Łemkowyna Ultra-Trail góra Cergowa, najpiękniejsza z beskidzkich gór, z lotu ptaka przypominająca leżącego konia.

Zimowy krajobraz i góra Cergowa w tle

Krótsza trasa, o dystansie 15 km, biegnie właśnie pomiędzy dwoma uzdrowiskami: Iwonicz-Zdrój i Rymanów-Zdrój. Bukowe lasy i pokryte śnieżną peleryną grzbiety gór to krajobraz towarzyszący tym, którzy będą rywalizować na krótszym odcinku.

Po intensywnym wysiłku zapraszamy wszystkich do Strefy Relaksu VINGBERG, w której będą czekać przygotowane specjalnie dla Was nasza sauna i balia ogrodowa. Jesteśmy przekonani, że relaks, który Wam zapewnimy doda Wam jeszcze większej motywacji do rywalizacji, a kąpiel w ciepłej wodzie i terapeutyczny seans w saunie rozluźni mięśnie, zregeneruje ciało i odpręży umysł.

Zestaw ogrodowy z suną i balia na mecie Maratonu Łemkowyna Ultra Trail

Zapraszamy serdecznie nie tylko zawodników, ale również wszystkich chętnych pragnących zrelaksować się na świeżym powietrzu w saunie i balii ogrodowej VINGBERG. Będziemy na miejscu już w piątek (22.02) z otwartą Strefą Relaksu.

Zaplanujcie wyjątkowy weekend, skorzystajcie z niepowtarzalnej okazji do odpoczynku w pięknym otoczeniu i pozwólcie nam zadbać o Wasze dobre samopoczucie.

Czekamy na Was!

Plakat informujący o Maratonie

Zobaczcie, które z naszych produktów czekają na Was w Iwoniczu-Zdroju!

Drewniana sauna ogrodowa z termowanej sosny fińskiej

AKKA #280

Akka #280 to najbardziej lubiany przez Klientów model z kolekcji beczek. Dostępna jest w wykończeniu z ThermoWood®. Beczka o długości 2,8 m pozwala na swobodne korzystanie z niej 4 osób. Jest złożona z pomieszczenia saunowego i tarasu zewnętrznego z wygodnymi ławeczkami. Dzięki zgrabnej i niewielkiej bryle doskonale sprawdza się zarówno w małych ogrodach jak i otwartych przestrzeniach. Zaprojektowana została w oparciu o tradycyjny, fiński design, tak aby doskonale prezentować się w naturalnym otoczeniu.

Balia drewniana zewnętrzna Norra #185 wykonana z ThermoWood

Norra #185

Balia Norra #185 została wykonana z ThermoWood®, dzięki czemu posiada większą odporność na warunki atmosferyczne, jak również odznacza się lepszą szczelnością w porównaniu do tych wykonanych z naturalnych desek. Wyposażona jest w piec zewnętrzny wykonany z marine aluminium. Ławki pozwalają na swobodny wypoczynek od 6 do 8 osób jednocześnie. Do jej instalacji potrzeba niewielkiej przestrzeni, idealnie wkomponuje się w przydomowy taras, ogród czy otwartą przestrzeń.