Elementor #64892019-06-04T22:09:32+02:00

Balia i sauna do ogrodu wykonana z Thermowood, firmy VINGBERG.

Sauna ogrodowa AKKA #280

Akka #280 to najbardziej lubiany przez Klientów model z kolekcji beczek. Sauna dostępna jest w wykończeniu z ThermoWood®. Beczka o długości 2,8 m pozwala na swobodne korzystanie z niej 4 osób. Jest złożona z pomieszczenia saunowego i tarasu zewnętrznego z wygodnymi ławeczkami.

Zaprojektowana została w oparciu o tradycyjny, fiński design tak aby doskonale prezentować się w naturalnym otoczeniu.

Karta produktu Akka #280

Pobierz cennik

Sauna do ogrodu z termowanej sosny fińskiej
Sauna ogrodowa z ThermoWood
Sauna zewnętrzna do ogrodu- drewno ThermoWood
Sauna do ogrodu, drewno termowane

DANE TECHNICZNE

Średnica zewnętrzna – ok. 225 cm
Długość całkowita beczki – ok. 280 cm
Długość pomieszczenia saunowego – ok. 210 cm
Waga – ok. 900 kg


ELEMENTY SAUNY AKKA #280

Sauna ogrodowa Akka wewnątrz

Wnętrze

Ławki w saunie ułożone są równolegle, w jednym poziomie. Wykonane są z wysokiej jakości drewna – osiki bezsęcznej. Niska gęstość powoduje, że w wysokiej temperaturze drewno nie nagrzewa się zbytnio i można usiąść bez obawy o poparzeniu.

Sosna skandynawska

Jakość drewna

Ściany wykonane są z ThermoWood® (sosna skandynawska, bal grubości 42 mm). Drewno pochodzi z certyfikowanych upraw, jest wolne od żywicy i czyste. 

Dowiedz się więcej o ThermoWood®

Półokrągłe okno panoramiczne sauna AKKA

Przeszklenia

Okrągły kształt to nieszablonowe rozwiązanie, dające uczucie przytulności. Panoramiczne okno doskonale sprawdza się w naturalnej przestrzeni, pozwala czerpać więcej z harmonii i naturalnego piękna krajobrazu. Ponadto dostępna jest również w wersji bez okna i dwoma niewielkimi, prostokątnymi oknami. Przeszklenie w oknie panoramicznym wykonane jest ze szkła hartowanego gr. 8 mm.

Sauna zewnętrzna z ThermoWood Akka #420

Pokrycie dachowe

Dach sauny jest wykonany z wysokiej klasy gontu bitumicznego KERABIT w kształcie plastra miodu w wybranej kolorystyce. Marka KERABIT została stworzona przez fiński koncern Lemminkainen. Zdobyła uznanie klientów na całym świecie ze względu na wysoką jakość produktów.

Piec do sauny zewnętrznej, opalany drewnem

Piec Harvia M3

Harvia M3 ma klasyczny wygląd i przeznaczony jest dla małych saun opalanych drewnem. To dzięki niemu, podczas kąpieli, możemy doznać niezapomnianych wrażeń oraz odczuć tradycyjną atmosferę sauny. Ciepło oraz odpowiednia cyrkulacja powietrza gwarantują przyjemną kąpiel. 

Piece Harvia M3 wyposażone są w szklane drzwiczki, dzięki którym pobyt w saunie staje się przyjemniejszy. Oferowany kolor pieca to grafitowa czerń. Na górze posiada nierdzewny kołnierz. Piec Harvia M3 może być wyposażony w kominowy zbiornik na wodę.

pixel