Fińskie balie ogrodowe

Fińskie balie kąpielowe z najwyższej jakości wkładem z tworzywa LDPE to najlepszy wybór dla tych, którzy nade wszystko cenią sobie wygodę i łatwość użytkowania. Są one bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, a czas niezbędny do ich pielęgnacji został ograniczony do minimum.

Możliwość wyboru spośród wielu materiałów wykończeniowych (m.in. świerk, ThermoWood, czerwony cedr, panele kompozytowe, stal), modele w różnych rozmiarach i kolorystyce oraz kilka rodzajów wydajnych pieców spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Balie są wyjątkowo łatwe w obsłudze, a ich stosunkowo niewielka waga umożliwia łatwy transport i szybki montaż w ogrodzie. Dostarczane są do naszych klientów w komplecie z piecem oraz schodkami.

Firma Kirami od 2001 roku zajmuje się produkcją najwyższej jakości balii ogrodowych oraz pieców do balii. W chwili obecnej jest największym producentem balii na świecie, z roczną produkcją ponad 5000 sztuk. Wszystkie balie Kirami produkowane są ręcznie w Finlandii. Wybór tej marki jest gwarancją najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

Napisz do nas

Zgoda RODO