W dniach 6-8 kwietnia 2018 zapraszamy Państwa na 23. Międzynarodowe Targi Rzeszowskie. Podczas MTR przedstawimy naszą markę i zaprezentujemy sztandarowe produkty VINGBERG Scandinavian Wood jak sauny i balie ogrodowe oraz wysokiej jakości deski ThermoWood®. 23. Targi Budownictwa są najważniejszym wydarzeniem targowym na Podkarpaciu w branży budownictwa. To doskonałe miejsce spotkań i źródło inspiracji zarówno dla profesjonalistów – firm, jak i klientów.

Targi organizowane przez MTR odbywają się w Hali Regionalnego Centrum Sportowo – Widowiskowego przy ul. Podpromie 10 w Rzeszowie. Obiekt posiada własny parking na ponad 400 samochodów. MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie jest największym organizatorem targów na Podkarpaciu.

Podczas targów będziemy obecni na dwóch stoiskach:

– na zewnątrz, przed Halą, gdzie zaprezentujemy możliwości balii Norra #185 z piecem zewnętrznym opalanym drewnem, stoisko numer z2.

– wewnątrz, na głównej Hali wystawienniczej pokazując na naszym stoisku reprezentację kolekcji GARDEN&SPA Saunę Akka #280, Balię Norra #185 i asortyment desek ThermoWood®, sala B – stoisko numer 131.

W swojej pracy tworzymy proste, drewniane konstrukcje, czerpiąc inspiracje ze skandynawskiej architektury. Jakość, dbałość o szczegóły, skandynawski design, a nade wszystko możliwość aktywnego odpoczynku to rys charakterystyczny naszej firmy. Od momentu produkcji, nasze konstrukcje traktowane są z należytą uwagą i dbałością o najmniejsze detale. Nie ma tu miejsca na taśmową produkcję, stawiamy na precyzję w każdym calu. Dzięki ThermoWood®, najwyższej jakości selekcjonowanego drewna skandynawskiego, oferujemy wysoką jakość wykończenia w połączeniu z przystępną ceną. ThermoWood® to naturalny materiał do zastosowań wykończeniowych, gdzie pożądana jest wieloletnia trwałość i stabilność wymiarowa. Jest to współczesny materiał drewniany wyprodukowany z poszanowaniem środowiska naturalnego, zapewniający nam dobre samopoczucie i wysoki komfort, jednym słowem materiał klasy premium. ThermoWood® tworzy przyjazny klimat swoją ciepłą powierzchnią, kolorem i delikatną aksamitną strukturą.

Mamy nadzieję, że zalety ThermoWood® przetestują i docenią Klienci i Partnerzy, dzięki czemu nasze produkty już niebawem będą dostępne w punktach sprzedaży w całej Polsce.

Na naszym stoisku mogą Państwo zarówno dowiedzieć się więcej na temat technologii ThermoWood®, jak i zgłębić wiedzę o saunowaniu i korzystaniu z balii.

Przewidzieliśmy również szereg atrakcji podczas targów:

– w piątek 6.04.2018 można zasięgnąć porady architekta krajobrazu przy planowaniu przestrzeni/ogrodu z naszymi produktami;

– skorzystać z porad naszych doradców na temat ThermoWood® – wysokiej jakości surowca – idealnego rozwiązania do konstrukcji zewnętrznych w ekstremalnych warunkach pogodowych w kraju;

– cenne gadżety – więcej informacji na stoisku VINGBERG na głównej hali;

– rabat na produkty VINGBERG przy zamówieniu podczas trwania targów (6-8.04.2018 r.).

 

Do zobaczenia na targach!

MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie

Stoisko VINGBERG
wewnątrz hali: sala B – stoisko numer 131
na zewnątrz hali: stoisko numer z2
Godziny zwiedzania: 6-7 kwietnia w godz. 10:00-18:00, 8 kwietnia w godz. 10:00-17:00

Hala Regionalnego Centrum Sportowo-Widowiskowego w Rzeszowie
ul. Podpromie 10, 35-060 Rzeszów