Już niebawem bo 10 maja będziemy obchodzić Polski Dzień Sauny – święto wszystkich amatorów poprawnego i zdrowego saunowania. Z tej okazji my również pragniemy włączyć się do tej akcji i promować naturalne saunowanie zgodne z fińską tradycją.

Zapraszamy Was na wieczór saunowy z Vingberg, który odbędzie się w Dworze Kombornia, gdzie będziecie mieć okazję do skorzystania z naszej balii i sauny ogrodowej. To niepowtarzalna okazja do wypoczynku na świeżym powietrzu, regeneracji i aktywnego spędzenia czasu oraz możliwość wypróbowania naszych produktów „na własnej skórze”. Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno miłośników saun jak i tych, którzy chcieliby dopiero rozpocząć swoją przygodę z saunowaniem…

Zaplanujcie wyjątkowy wieczór i pozwólcie nam zadbać o Wasze dobre samopoczucie!

Nie ma konieczności dokonywania wcześniejszych rezerwacji. Aby skorzystać z naszej sauny i balii należy mieć ważny bilet basenowy do Strefy Wellness Dworu Kombornia.

TERMIN: 10.05.2019 (piątek)

MIEJSCE: Dwór Kombornia (przy basenowym tarasie)

GODZINY: 17.00 -21.00

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Was!

Sauna i balia w zestawie ogrodowym- firmy VINGBERG

Zobaczcie nasze produkty, które czekają na Was 10 maja!

AKKA #280

Akka #280 to najbardziej lubiany przez Klientów model z kolekcji beczek. Dostępna jest w wykończeniu z ThermoWood®. Beczka o długości 2,8 m pozwala na swobodne korzystanie z niej 4 osób. Jest złożona z pomieszczenia saunowego i tarasu zewnętrznego z wygodnymi ławeczkami. Dzięki zgrabnej i niewielkiej bryle doskonale sprawdza się zarówno w małych ogrodach jak i otwartych przestrzeniach. Zaprojektowana została w oparciu o tradycyjny, fiński design tak aby doskonale prezentować się w naturalnym otoczeniu.

Balia zewnętrzna z ThermoWood

Norra #185

Balia Norra #185 została wykonana z ThermoWood®, dzięki czemu posiada większą odporność na warunki atmosferyczne, jak również odznacza się lepszą szczelnością w porównaniu do tych wykonanych z naturalnych desek. Wyposażona jest w piec zewnętrzny wykonany z marine aluminium. Ławki pozwalają na swobodny wypoczynek od 6 do 8 osób jednocześnie. Do jej instalacji potrzeba niewielkiej przestrzeni, idealnie wkomponuje się w przydomowy taras, ogród czy otwartą przestrzeń.